Kezdőlap » Időjárás állomások » Discovery Report WA50-S érzékelő időjárás állomásokhoz (78865)
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
Ez a távérzékelő a Discovery Report WA50 időjárás-állomással együtt használható. Két paramétert mér: hőmérsékletet és páratartalmat. Rádiójelen keresztül kapcsolódik az időjárás-állomáshoz, a mért adatok a fő modul kijelzőjén láthatók. A Discovery Report WA50-S érzékelő nem rendelkezik saját kijelzővel.
Beltéren és kültéren egyaránt elhelyezhető. A hátlapon hagyományos szerelőfurat található a fali rögzítéshez. Nincs szükség hálózati tápellátásra, a készülék hagyományos elemekkel működik.
Legfontosabb jellemzők:
A készlet tartalma: